no-product

به نظر می‌رسد ما نمی‌توانیم آنچه شما به دنبال آن هستید را پیدا کنیم. شاید جستجو بتواند کمک کند.

جانتک jantech

قطعات جانتک / قطعه بانک

فروش قطعات لوازم خانگی در کل ایران توسط قطعه بانک

بسته بندی محصولات رایگان می باشد.  این دسته شامل موارد محدودی از قطعات لوازم خانگی می باشد که به دلایل مختلف در دسته بندی مجزا قرار نگرفته اند.

این قطعات شامل لوازم یدکی جاروبرقی بخارشوی ، ماکروفر، پلوپز ، سشوار ، سرخ کن ،  ساندویج ساز ، قطعات دریل شارژی ، لوازم یدکی پنکه ، لوازم یدکی بخارسرد ، لوازم یدکی هود و … می باشد.

قطعات دستگاه های دیگر شامل: لوازم یدکی دریل شارژی ، لوازم یدکی ساندویچ ساز ، لوازم یدکی پنکه ، لوازم یدکی بخور سرد ، لوازم یدکی هود و …

برند جانتک

آیا میدانید که جانتک ساخت کدام کشور است ؟ در واقع جانتک یک برند نیست . حتما همه شما نام برند پر آوازه ژانومه را شنیده اید . در واقع جانتک زیر مجموعه برند ژانومه است . ژانومه یک کمپانی ژاپنی است که در حوزه تولید چرخ خیاطی بیش از چند دهه است که فعالیت میکند و در اکثر کشور های دنیا نمایندگی فعال دارد . کمپانی جان و مه در ایران نمایندگی اصلی ژانومه در ایران است که جانتک نیز یکی از زیر مجموعه های آن است .

محصولات جانتک شامل چیست ؟

آیا فقط چرخ خیاطی تولید میکند یا محصولات دیگری هم دارد ؟ برند جانتک که زیر مجموعه کمپانی جان و مه است ، در ابتدا اولین محصولی که این برند تولید میکرد فقط چرخ خیاطی بود اما پس از آن انواع اتو پرسی ، انواع چرخ خیاطی ، انواع چایی ساز ، انواع بخارشوی و انواع قیچی را نیز در لیست تولیدات خود قرار داد.