فکر Fakir

قطعات فکر

قطعات فکر / ارسال از قطعه بانک

فروش قطعات لوازم خانگی در کل ایران توسط قطعه بانک

بسته بندی محصولات رایگان می باشد.  این دسته شامل موارد محدودی از قطعات لوازم خانگی می باشد که به دلایل مختلف در دسته بندی مجزا قرار نگرفته اند.

این قطعات شامل لوازم یدکی جاروبرقی بخارشوی ، ماکروفر، پلوپز ، سشوار ، سرخ کن ،  ساندویج ساز ، قطعات دریل شارژی ، لوازم یدکی پنکه ، لوازم یدکی بخارسرد ، لوازم یدکی هود و … می باشد.

قطعات دستگاه های دیگر شامل: لوازم یدکی دریل شارژی ، لوازم یدکی ساندویچ ساز ، لوازم یدکی پنکه ، لوازم یدکی بخور سرد ، لوازم یدکی هود و …

برند فکر ساخت کجاست؟

ایده تأسیس برند فکر (FAKIR) متعلق به فردی آلمانی به نام ویلهلم کیچرر بود و در سال 1933 به طور رسمی توسط این شخص در آلمان بنیان گذاری شد.

اوایل تأسیس این شرکت لوازم نظافت منزل و بخاری خانگی تولید می‌شد اما به تدریج تولیدات خود را گسترش داد و لوازم خانگی بیشتری را به سبد کالای خود اضافه کرد.

برند فاکر محصولات باکیفیت و مدرن خود را به کشور ترکیه و سایر کشورهای اروپایی صادر کرد تا در بازار جهانی جایگاهی برای خود کسب کند که البته موفقیت آمیز هم بود.

به علت تقاضای بالای خرید محصولات فکر در نقاط مختلف و هزینه‌های ساخت پایین‌تر در چین، این شرکت خط تولید محصولات خود را در چین و ترکیه تحت لیسانس و نظارت خود راه اندازی کرده است.

انواع محصولات خانگی مثل جاروبرقی، همزن، ساندویچ ساز، سرخ کن، اتوبخار، مخلوط کن، آبمیوه گیری، قهوه ساز و … و محصولات آرایشی مثل اتومو، برس حرارتی و ماشین اصلاح و …توسط فکر راهی بازار ایران شده است.