مستر Master

مستر Master

نام تجاری مستر در اختیار گروه صنعتی ناب استیل بوده و محصولات متنوع آن شامل لوازم و تجهیزات آشپزخانه و لوازم هتلی می‌شود. تمامی این محصولات با استفاده از قطعات اصلی از تامین‌کنندگان معتبر جهانی در ایران تولید می‌شود. نام تجاری مستر متنوع‌ترین محصولات را در خانواده بزرگ گروه صنعتی ناب استیل در بر می‌گیرد.

ماموریت نام تجاری مستر تولید و تامین محصولات مرغوب آشپزخانه و هتلی با طراحی مدرن و امروزی است. گروه صنعتی ناب استیل با درک اهمیت سلامت جامعه محصولاتی را تولید می‌نماید که با استانداردهای سلامت و امنیت جهانی سازگار باشد. این امر بخصوص در تجهیزات آشپزخانه -شامل هود آشپزخانه، اجاق گاز، فر آشپزخانه و مایکروویو آشپزخانه- نمود بیشتری می‌یابد که آزمایش‌های مختلف کنترل کیفیت را در بر می‌گیرد.

مستر در ارتباط نزدیک با صنعت هتل و رستوران کشور اقدام به تولید و تامین لوازم هتلی می‌نماید. و با اعتمادی که از طریق نام تجاری ناب استیل حاصل کردخ، توانسته نظر مدیران هتل‌ها و رستوران‌های معتبر کشور را برای تامین لوازم هتلی جلب نماید.

در زمینه لوازم آشپزخانه نیز مستر با تامین انواع قابلمه و ماهیتابه با کیفیت فوق‌العاده، زودپز، سوفله‌خوری، ماگ و فلاسک و ابزار آشپزخانه بخش بزرگی از بازار ایران را در دست دارد.

در قطعه بانک برخی لوازم یدکی مستر موجود می باشد