کروپس Krups

قطعات کروپس 

قطعات کروپس را از ما بخواهید.

کروپس KRUPS

این شرکت در سال 1846 در کشور آلمان با نام  ROBERT KRUPS توسط یک فرد کارآفرین تآسیس شده است. در ابتدای کار، این شرکت به تولید ماشین آالات صنعتی شروع به کار کرده است که پس از جنگ جهانی اول ، شرکت کروپس تصمیم گرفت به تولید لوازم خانگی گرفت که توانست در سال 1956 اولین دستگاه قهوه‌ساز خود را تولید کند.

در سال 1951 ، پس از جنگ  جهانی و رونق اقتصادی در دهه 1950 ، کروپ به عرصه لوازم مصرفی پرسود در آمد. دستگاه اختلاط بسیار محبوب 3Mix (آلمانی ، Drei-Mix) را  عرضه کرد و خیلی زود تقریباً در هر خانه ای در آلمان غربی به عنوان یک وسیله ثابت تبدیل شد ،  در سال 1961 دستگاه قهوه ONKO را به عنوان F468 تولید کرد و تا سال 2014 در دسترس قرار داشت.

لوازم جانبی کروپس

در سال 1979 از دستگاه قهوه ساز Kraps Type 223 Coffina Super بعنوان بخشی از فضاپیمای نوسترومو و به عنوان “Mr.” تولید شد و در سال 1983 اولین دستگاه های قهوه Krups وارد بازار جهانی شد

در سال 1990 ، دستگاه های قهوه محبوب ترین محصول کروپس شد که 40 درصد از فروش در آلمان و 30 درصد در ایالات متحده را تشکیل می داد. در سال بعد ، كروپس برای تولید دستگاه نسپرسو سرمایه گذاری مشترکی با نستله انجام داد.

در سال 1999 کارخانه ایرلندی کروپس در لیمریک ، که قبلاً 800 نفر کار می کرد ، بسته شد اما دو سال بعد ، پس از ورشکستگی ، کراپس به Groupe SEB پیوست ، که متعاقباً کروپس را به عنوان یک برند برتر و طراح استخدام کنستانتین گروچیچ دوباره تغییر داد.

محصولات این شرکت از نظر کیفیت با بیش از 160 سال سابقه‌ی خوب با شعار “کیفیت و طراحی دوراندیش” جایگاه ویژه‌ای در میان مصرف کنندگان در سرتاسر جهان دارد.شرکت کروپس را می‌توان در بین شرکت‌های اسپرسو ساز، یکی از بهترین تولید کنندگان این دستگاه‌ها نام برد.

در ایران می توانید با تماس با قطعه بانک لوازم یدکی کروپس را تهیه کنید

و در سنترسرویس دستگاه قهوه ساز کروپس و اسپرسوساز کروپس خود را تعمیر کنید .

د