تکنو ظرف Tecnzarf

قطعات تکنوظرف

قطعات تکنوظرف / ارسال از قطعه بانک

فروش قطعات لوازم خانگی در کل ایران توسط قطعه بانک

بسته بندی محصولات رایگان می باشد.  این دسته شامل موارد محدودی از قطعات لوازم خانگی می باشد که به دلایل مختلف در دسته بندی مجزا قرار نگرفته اند.

این قطعات شامل لوازم یدکی جاروبرقی بخارشوی ، ماکروفر، پلوپز ، سشوار ، سرخ کن ،  ساندویج ساز ، قطعات دریل شارژی ، لوازم یدکی پنکه ، لوازم یدکی بخارسرد ، لوازم یدکی هود و … می باشد.

قطعات دستگاه های دیگر شامل: لوازم یدکی دریل شارژی ، لوازم یدکی ساندویچ ساز ، لوازم یدکی پنکه ، لوازم یدکی بخور سرد ، لوازم یدکی هود و …

تکنو ظرف سی و یکسال پیش کار خود را با ساخت ظروف آلومینیوم آغاز کرد.با گسترش تولید

و با استفاده از تجربیات گذشته در ساخت ظروف آشپزخانه دست به تاسیس کارخانه ای در زمینی به مساحت یک هکتار در سال ۱۳۷۸ نموده و تولید ظروف چدنی با روکش تفلون با برند “تکنو” آغاز نمود.

کارخانه ی تکنو همواره در پی استفاده و بهره گیری از جدیدترین دستگاههای تولید ظروف آشپزخانه هماهنگ با علوم و تکنولوژی کشورهایی از قبیل کره جنوبی و ایتالیا بوده

و کسب استاندارد ایران در سال ۱۳۸۸ گواه این تلاش است. گروه تکنو در سال ۱۳۸۹ موفق به دریافت ISO 9001-2008(استاندارد بین المللی) در تولید ظروف آشپزخانه گردید.

امروز گروه تکنوظرف جزء اولین گروه های تولید کننده ظروف دوستدار محیط زیست “ظروف سرامیک یا سبز” و “ظروف چدن با پوشش گرانیت” در عرصه بازار خارجی و داخلی قرار دارد.