لوازم یدکی لوازم خانگی | قطعات لوازم خانگی

سبد خرید شما خالی است.

آموزش تعمیرات جاروبرقی

آموزش تعمیرات جاروبرقی-سرویس جاروبرقی-رفع عیب جاروبرقی

آموزش تعمیرات جاروبرقی

این راهنما ( آموزش تعمیرات جاروبرقی ) به شما می آموزد که یک جاروبرقی چطور کار می کند ،  مشکلات رایجش کدام ها هستند، چطور مشکل را پیدا کنید و برای حل مشکل چه قطعاتی را باید تعویض کنید. سپس دستوررالعمل گام به گام به شما یاد می دهد که چطور قطعات یک جاروبرقی ایستاده یا خوابیده را باز کنید، چطور میله گردان زیر جاروبرقی را سرویس کنید، چطور تسمه را تعویض کنید، چطور انسداد لوله فنری جاروبرقی را برطرف کنید و چطور لوله را تعویض کنید.

نحوه کارکرد جاروبرقی

با آموزش تعمیرات جاروبرقی در نحوه کارکرد جاروبرقی همراه باشید :

به خواندن ادامه دهید تا در منزل به راحتی به تعمیر جاروبرقی سامسونگ، الجی ، بوش ، الکترولوکس ، دوو ، پارس خزر ، آاگ ، اسنوا ، ناسیونال ، پاناسونیک ، زیمنس و … خود بپردازید .

آموزش تعمیرات جاروبرقی

همانطور که می دانید جاروبرقی وسیله ای برقی ست که توسط مکش آشغال ها را از روی سطوح جمع می کند. این وسیله در واقع ایجاد خلا نمی کند؛ بلکه فقط یه اختلاف فشار ایجاد می کند (کاهش فشار هوا در یک مخزن محصور) که باعث تولید مکش می شود. فشار هوا در خارج از مخزن بیشتر از فشار هوا در داخل مخزن می باشد. در این شرایط هوای خارج تمایل دارد به داخل برود و در مسیرش هر شیء قابل حملی را نیز  با خود می برد. اشیائی که به درون مخزن کشیده شده اند، در آنجا محبوس شده و هوا از مخزن خارج می شود. هر دو جاروبرقی ایستاده و خوابیده با همین مکانیزم کار می کنند. یک موتور الکتریکی فن را که هوا را می کشد، به حرکت در می آورد و در نتیجه آشغال ها در مخزن به دام می افتند.

0