تاریچه برند براون و لیست نمایندگی های براون

لوازم یدکی براون

لوازم یدکی براون

طبق روال معمول اگر سایر مقالات سایت که به معرفی مارک‌های لوازم برقی پرداخته‌شده است را مطالعه کنید، خواهید دید که ما در ابتدا تاریخچه‌ای از هر برند‌ را بیان کرده‌ایم تا با اصالت برندوزمان شروع فعالیت آن آشنا شوید. برند براون یکی از معروف‌ترین برند‌های آلمانی است که در سال ۱۹۲۱ توسط مکس براون یک مهندس مکانیک راه‌اندازی شد. این برند فعالیت خود را ابتدا از یک فروشگاه کوچک مهندسی در فرانکفورت آلمان آغاز نمود. سپس تا سال ۱۹۲۸ تولید قطعات مجموعه‌های رادیویی را بر عهده داشت؛ بنابراین همان‌گونه که متوجه شدید برند براون در سال‌های اولیه فعالیت خود بیشتر بر روی مجموعه‌های رادیویی تمرکز داشته و در زمینه پخش‌کننده‌های رادیویی و ضبط ترکیبی، پیشرفت چشمگیری داشته باشد؛ اما تحول بسیار اساسی و نقطه عطف در فعالیت عنوان برند براون زمانی بود که در دهه پنجاه ریش‌تراش برقی را طراحی نمود.

اگرچه برند براون افت‌وخیزهای بسیار زیادی را بنا به دلایل مختلف همانند جنگ ‌جهانی ‌دوم متحمل شده است اما اکنون موقعیت بسیار خاصی در دنیا داشته و به‌عنوان یکی از معروف‌ترین برند‌ها در زمینه طراحی و ساخت لوازم برقی خانگی و لوازم برقی مربوط به مراقبت از زیبایی پوست و مو تبدیل‌شده است.

 

 

لیست نمایندگی های براون در کشورهای مختلف

فروشندگان در سراسر جهان
Braun مفتخر است که در سراسر جهان نمایندگی دارد. برای اطمینان از ایمنی شما و همه کاربران نهایی ما، باید مطمئن شویم که محصولات ما به درستی و ایمن توسط پرسنل واجد شرایط نصب شده اند.

محصولات BraunAbility فقط از طریق نمایندگی های ما که دانش عالی در مورد سازگاری خودرو دارند در دسترس هستند. همه نمایندگی های ما توسط مربیان محصولات ما در مرکز آموزش Braun اروپا در سوئد یا در بریتانیا آموزش دیده اند.

قاره آمریکا
آرژانتین
برزیل
کانادا
شیلی
کلمبیا
اکوادور
ایالات متحده آمریکا
آسیا و اقیانوسیه
استرالیا
آذربایجان
چین
هنگ کنگ
هندوستان
اندونزی
ژاپن
مالزی
نیوزلند
فیلیپین
سنگاپور
کره جنوبی
تایوان
تایلند
ویتنام
اروپا
اتریش
بلژیک
کرواسی
قبرس
جمهوری چک
دانمارک
فنلاند
فرانسه
آلمان
یونان
مجارستان
ایسلند
ایرلند
ایتالیا
لتونی
مالت
هلند
نروژ
لهستان
کشور پرتغال
رومانی
صربستان
اسلواکی
اسلوونی
اسپانیا
سوئد
سوئیس
بوقلمون
اوکراین
انگلستان

انواع لوازم یدکی و قطعات براون را از میتوانید از قطعه بانک تهیه نمایید.