تمامی امکانات سیستم جاروبرقی مرکزی

فروشگاه اینترنتی لوازم یدکی خانگی

فروشگاه اینترنتی لوازم یدکی خانگی

پس از چندین سال یادگیری و موفقیت، BEAM بهتر از هر کسی می داند که یک سیستم جاروبرقی مرکزی خوب باید چه ویژگی هایی داشته باشد. سه نکته در هنگام توسعه جاروبرقی‌های ما، یعنی قابلیت اطمینان، قدرت مکش و بدون نیاز به تعمیر و نگهداری، همیشه مهم هستند. این به ما امکان می دهد تا مطمئن شویم که سیستم های جاروبرقی ما همیشه به عنوان بهترین تجربه می شوند. با توجه به انواع مختلف جاروبرقی که ما ارائه می دهیم، همیشه یک جاروبرقی مناسب برای شما وجود خواهد داشت. چه بخواهید یک سیستم جاروبرقی برای استفاده حرفه ای، صنعتی یا خصوصی داشته باشید، ما در همه بازارها در خانه هستیم!

سیستم جاروبرقی مرکزی برای استفاده حرفه ای

سیستم های جاروبرقی مرکزی ما را می توان در هر برنامه حرفه ای نصب کرد. ما به همراه شما سیستم جاروبرقی را انتخاب می کنیم که برای کسب و کار شما مناسب تر است. به عنوان مثال، ما قبلاً سیستم های خود را در یک ایستگاه آمبولانس و یک کلینیک دامپزشکی نصب کرده ایم . علاوه بر این، جاروبرقی های حرفه ای دارای فن های کانال جانبی بدون نیاز به تعمیر و نگهداری با طول عمر بالا هستند. سینی جمع آوری بزرگ همچنین می تواند به صورت اختیاری به یک سیستم فیلتر خود تمیز شونده مجهز شود که قدرت مکش را تضمین می کند. به این ترتیب جاروبرقی حتی با استفاده شدید به عملکرد مطلوب خود ادامه خواهد داد.

استفاده از سیستم جاروبرقی مرکزی در منزل

BEAM از طریق یک سیستم جاروبرقی مرکزی به زندگی خانه شما کمک می کند. از آنجایی که جاروبرقی‌های ما بی‌رحمانه با گرد و غبار و کثیفی برخورد می‌کنند، شما همیشه از هوای تمیز داخل خانه مطمئن هستید. با توجه به اصل سیستم جاروبرقی، گرد و غبار واقعا از بین رفته و دیگر در فضای زندگی شما گردش نمی کند. همچنین بوی نامطبوع، به عنوان مثال، یک حیوان خانگی در سراسر اتاق پخش نمی شود. این باعث می شود هوای تازه و بهداشتی داشته باشید، بنابراین برای سلامتی شما نیز بهتر است.

مینی سیستم جاروبرقی مرکزی

به دنبال یک جاروبرقی با انعطاف پذیری جاروبرقی دستی در ترکیب با شلنگ جاروبرقی جمع شونده هستید؟ سپس سیستم جاروبرقی مرکزی مینی از Beflexx راه حل ایده آل برای شما است. این جاروبرقی در جاروبرقی سریع کثیفی ها را گاهی اوقات عالی می کند. از آنجایی که جاروبرقی بزرگتر از یک جعبه کفش متوسط ​​نیست، فضای زیادی را اشغال نمی کند و به راحتی زیر مبل یا تخت نصب می شود. مانند کمپینگ، کامیون یا قایق شما.

سیستم جاروبرقی مناسب برای هر صنعتی

به خصوص برای بخش صنعتی، BEAM دارای یک سیستم جاروبرقی مرکزی و همچنین جاروبرقی های متحرک طراحی شده است. جابجایی آنها آسان است و بنابراین می توان کف کار تمیز را تضمین کرد. خواسته ها برای هر بخش اغلب بسیار متفاوت است، به همین دلیل است که ما به هر موضوع به صورت جداگانه نگاه می کنیم و مشاوره تخصصی در زمینه قدرت مکش و راندمان ارائه می دهیم. چه چیزی که برای جاروبرقی نیاز دارید گرد و غبار، مایع یا سایر مواد باشد، محلول‌های تمیزکننده جاروبرقی ما قابلیت اطمینان و قدرت مکش مورد نظر شما را ارائه می‌دهند

قطعه بانک مرکز فروش لوازم یدکی جاروبرقی

هوم اپلیانس مرکز تعمیرات جاروبرقی در تهران