رنگ مناسب آشپزخانه و لوازم خانگی

وقتی زمان طراحی آشپزخانه جدیدتان فرا می رسد، به شما این امکان را می دهد که سبک شخصی خود را به خانه خود تزریق کنید. ممکن است ظاهر آشپزخانه خود را قبل از زمان بازسازی دوست داشته باشید، اما همیشه آن چیزی وجود داشته که احتمالاً می خواهید تغییر دهید. در حالی که عملکرد همیشه در مورد لوازم خانگی و نحوه جریان آشپزخانه شما مهم است، ظاهر معمولاً عامل تعیین کننده است. همانطور که دهه ها تغییر می کند، روند مد فعلی و انتخاب های طراحی نیز تغییر می کند، این برای آشپزخانه های ما تفاوتی ندارد. وقتی به خانه‌ها نگاه می‌کنید، به راحتی می‌توان حدس زد که در چه دوره‌ای ساخته شده است، با رنگ کابینت‌ها، طرح‌های روی زمین یا میزهایی که به شما احساس می‌کنند در خانه Brady Bunch هستید. به نظر می رسید آن روزها در هر گوشه از خانه، به خصوص آشپزخانه، رنگ می گذاشتید تا زمانی که آن ظاهر محو شد و بیشتر لوازم خانگی کاملاً سفید شدند.

نوامبر 2019_ROTM.jpg?width=800&name= نوامبر 2019_ROTM

            در حالی که فولاد ضد زنگ جذابیت خاصی دارد و ظاهر محکمی دارد که برخی افراد آن را دوست دارند، اما ممکن است احساس سرد و تجاری را در آشپزخانه شما ایجاد کند. برخی از برندهای لوازم خانگی متوجه این تغییر شده اند و شروع به ارائه گزینه های دیگر کرده اند. هنوز هم می‌توانید چند برند را پیدا کنید که برخی از لوازم سفید را که در آشپزخانه‌های دهه‌های ۸۰ و ۹۰ تسلط داشتند، ارائه می‌دهند، اما ممکن است عملکرد یا کیفیتی را که انتظار داشتید در طراحی جدیدتان بگنجانید، نداشته باشند. مهم نیست که دیوارها و کابینت‌های خود را چه رنگی می‌زنید یا انتخاب بک اسپلش شما چقدر منحصر به فرد است، داشتن محدوده یا یخچال فولادی ضد زنگ ممکن است این نقاط کانونی را مختل کند. برخی از لوازم خانگی این امکان را دارند که با کابینت شما مطابقت داشته باشند، اما محدوده یکی از آنها نیست. اگر به پرداخت فولاد ضد زنگ علاقه ندارید، گزینه های شما آنقدر که فکر می کنید محدود نیستند.

یکپارچه-یخچال 1

محدوده ها رایج ترین وسیله ای هستند که می توانید با رنگ آن را به روز کنید، اما این اثر در برخی از هودها و یخچال ها نیز امکان پذیر است. یک انتخاب متداول، روکش ضد زنگ مشکی است که همچنان ظاهر جسورانه ای از استیل را ارائه می دهد، اما با رنگ ثابت تر برای مطابقت با محیط اطراف خود. این پوشش نه تنها ظاهر متفاوتی را ارائه می دهد، بلکه راحتی بیشتری را نیز ارائه می دهد. فولاد ضد زنگ برای از بین بردن آثار انگشت، لکه ها و لکه ها نیاز به تمیز کردن مکرر دارد، اما ضدزنگ مشکی آن را آسان تر می کند. اگر ضد زنگ مشکی شما خراشیده شود، علامت آن بیشتر دیده می‌شود و تعویض یا رفع خراش‌ها در مقایسه با ضد زنگ سنتی که در آن راحت‌تر ساییدگی‌های سبک را از بین می‌برند، هزینه بر است. این گزینه چند سالی است که وجود دارد و یک انتخاب ثانویه خوب ارائه می دهد،

Samsung-مشکی-استیل-استنلس-در مقابل-استنلس-استیل-1024x768

اگر رنگ آمیزی در آشپزخانه شما را مجذوب خود می کند، مارک های خاصی وجود دارد که می خواهید در نظر بگیرید. برای بزرگ‌ترین کاتالوگ، BlueStar قطعاً وسیع‌ترین انتخاب را با بیش از ۷۵۰ رنگ و پرداخت، و تقریباً ۲۰۰ گزینه برای رنگ‌آمیزی دستگیره‌های شما برای ظاهری چشم‌گیرتر دارد. مارک های دیگر مانند La Cornue نه تنها از نظر ویژگی ها بلکه در رنگ ها نیز قابل تنظیم هستند. هنگامی که مجموعه ای از پایان ها را به همراه گزینه های دسته و دستگیره اضافه می کنید، ترکیب های ممکن به شما امکان می دهد واقعاً متمایز شوید. مدل CornuFe دارای دوجین انتخاب رنگ بین گزینه‌های استاندارد و ممتاز است، در حالی که خط Chateau آن‌ها دارای استاندارد، ممتاز، لوکس و لوکس ممتاز است که بیش از ۵۰ رنگ مختلف را ارائه می‌دهد. وایکینگ یک پالت از حدود دوجین رنگ برای انتخاب دارد، در حالی که SMEG ظاهر کلاسیک و حتی سبک‌های یکپارچهسازی با سیستمعامل را ارائه می‌دهد که در آن رنگ برای اولین بار در آشپزخانه‌ها جای خود را نشان داد.

48-پلاتین6

تقریباً هر ظاهری با ادامه تکامل لوازم خانگی امکان پذیر است، مهم نیست که چقدر ظاهر ظریف یا چشم نوازی را می خواهید بدست آورید. در حالی که فولاد هنوز هم احتمالاً گزینه محبوبی در مورد آشپزخانه خواهد بود، لازم نیست در خانه شما چنین باشد. لمس شخصی شما می تواند فراتر از کانترها و رنگ آمیزی گسترش یابد و واقعا تخیل شما را جذب کند. خواه پنل آماده باشد