لوازم یدکی لوازم خانگی | قطعات لوازم خانگی

سبد خرید شما خالی است.

لوازم جاروشارژی بلک اند دکر

لوازم جاروشارژی بلک اند دکر

لوازم جاروشارژی بلک اند دکر در قطعه بانک.

جاروشارژی بلک اند دکر

جاروشارژی بلک اند دکر
اختراع جاروبرقی احتمالاً بهترین هدیه‌ی تکنولوژی به خانه‌دارها بود. تمیزکردن محیط به کمک دستگاهی که تمام آشغال‌ها و گردوغبار را با قدرت مکش مناسب جمع کند کارها را بسیار ساده می‌کند اما جاروبرقی اغلب سنگین است و برای کارکردن با آن باید دنبال پریز برق بگردید. یک جاروشارژی بی‌سیم خوب یک دستیار جمع‌وجور است که می‌تواند حادثه‌ای مثل شکستن یک لیوان یا ریخته شدن مواد غذایی را جمع‌وجور کند. مدل‌هایی از این دستگاه قابلیت جمع‌آوری مایعات را هم دارند که آن‌ها را کارآمدتر از قبل می‌کند.

انواع جارو شارژی

جارو شارژی‌ها به دو شکل در بازار وجود دارند:
• جارو شارژی دستی
• جارو شارژی عصایی
هر دوی این مدل‌های جادو شارژی مزایای و معایبی دارند. جاروی دستی کوچک‌تر و جمع‌وجورتر است و راحت‌تر می‌توانید آن را جابه‌جا کنید. این جاروها برای تمیزکردن ماشین و تمیزکردن گوشه و کنارهایی که جاروبرقی به آن‌ها راه ندارد بسیار مناسب‌اند. در عوض جاروهای عصایی اغلب قوی‌تر هستند و قدرت مکش بیشتری دارند. هردو نوع جاروهای شارژی صدای کمتری تولید می‌کنند و قدرت مانور بیشتری به شما می‌دهند اما در عوض باتری محدود و کیسه‌ی کوچکی دارند که باعث می‌شود مجبور باشید دائماً آن‌ها را شارژ کنید.

بلک اند دکر برند باسابقه

بلک اند دکر برند آمریکایی با سابقه‌ای است که بیش از ۱۰۰ سال است محصولات مختلفی را در سراسر جهان عرضه کرده است. کالاهای این برند به کیفیت بالا و عمر زیاد مشهورند و تنوع بسیار زیادی دارند. Black and decker مدل‌های مختلفی از جاروشارژی بلک اند دکر را در بازار عرضه کرده است که از میان مشهورترین مدل‌های آن می‌توان به مدل pv1420 و مدل ۳۲۰ اشاره کرد. باطری جاروهای بلک اند دکر قدرتمند است و برخلاف بسیاری از مدل‌ها برای سال‌ها می‌توانید روی آن حساب کنید. بلک اند دکر جارو شارژی‌های عصایی خوبی را هم در بازار عرضه کرده است که از میان آن‌ها می‌توانیم به مدل SVA420B اشاره کنیم.
انواع جاروشارژی بلک اند دکر:
جارو شارژی بلک اند دکر مدل SVB520JW-B5
جارو شارژی بلک اند دکر مدل SVA420B
جارو شارژی بلک اند دکر مدل PV1420
جارو شارژی بلک اند دکر مدل ۴۲۰
جارو شارژی بلک اند دکر مدل DVA320J
جارو شارژی بلک اند دکر مدل DVA320J
جارو شارژی بلک اند دکر مدل PV1420L
جارو شارژی بلک اند دکر مدل PV1425N
جارو شارژی بلک اند دکر مدل DVJ315J
جارو شارژی بلک اند دکر مدل DVJ 215J
جارو شارژی بلک اند دکر مدل ACV1205-12
جارو شارژی بلک اند دکر مدل WDA315J
جاروشارژی بلک انددکر مدل ORB48WB_GB
جارو شارژی بلک اند دکر مدل AV1205-12

لوازم یدکی جاروشارژی بلک اند دکر را از قطعه بانک بخواهید

0