لوازم یدکی جاروشارژی کیپ

جاروشارژی کیپ

نظافت منزل یکی از اصلی ترین دغدغه های خانم های خانه دار می باشد و همواره به دنبال وسایل و ابزاری هستند که این امر را برای آن ها ساده تر کرده و در عین حال منزلی تمیز تر از همیشه داشته باشند. جاروشارژی یکی از این ابزار است که با اختراع آن کار جارو کشیدن را سهل و آسان کرد و در عین حال سرعت بخشید. جاروشارژی ها در برند ها و انواع مختلف با قیمت های متفاوتی در بازار موجود است که شما می توانید با توجه به نیاز و بودجه خود یکی از آنها را انتخاب کنید.

ما در فروشگاه اینترنتی سیتی کالا به شما جاروشارژی کیپ مدل KV-910BG را معرفی می کنیم.

این جاروشارژی در دو حالت دستی و ایستاده قابل استفاده است. دارای ولتاژ ۱۷ ولت می باشد. از دیگر ویژگی های آن میتوان به فیلتر قابل شستشو، چراغ نشانگر شارژ و مکش قوی و سیستم دو موتوره اشاره کرد.

این محصول دارای سر لوله های مخصوص و برس های کوچک جهت تمیز کردن مناطقی با دسترسی سخت می باشد. دسته این جارو قابل تنظیم بوده و شما می توانید با توجه قد خودتان دسته را تنظیم کنید. باتری قابل شارژ دستگاه ۱۷ ولت است و پس از شارژ کامل جارو به مدت ۶ الی ۸ ساعت می توانید به مدت ۱۵ الی ۱۸ دقیقه مداوم از آن استفاده کنید. با مشاهده چراغ نشانگر روی دستگاه از وضعیت شارژ شدن آن مطلع می شوید.

جارو شارژی کیپ مدل KVC-812BG
جارو شارژی پر قدرت کیپ مدل KV-912BG
جاروشارژی کیپ مدل KV-910BG
جارو شارژی کیپ ۹۰۸ ( KV 908 BG )
جارو شارژی کیپ مدل KVC-811BG

لوازم یدکی جاروشارژی کیپ را از قطعه بانک بخواهید