لوازم یدکی کارچر

لوازم یدکی کارچر را از ما بخواهید.

کارچر کرشر کارشر carcher

شرکت KÄRCHER آلمان، بزرگترین کمپانی تولید کننده ی دستگاه های پاکیزگی در سطوح مختلف محیطی در جهان، از کوچکترین سطوح محیطی خانگی و اداری، هتل ها، تا بزرگترین محیط های صنعتی ازجمله پالایشگاه هاست

شرکت KÄRCHER آلمان، به عنوان پیشتاز صنعت پاکیزگی در جهان با تولید بیش از ۱۷۰۰ محصول تخصصی در زمینه ی پاکیزگی محیط، افتخار پاسخگویی به مشتریان خود را در دامنه ای وسیع از بخش خانگی تا بزرگترین صنایع جهان را دارد. این شرکت با بیش از ۲۵۰۰۰ متخصصی که در سطح جهان در اختیار دارد، به صورتی متمرکز و به روز، مشغول اختراع، طراحی و تولید دستگاه های تمیز کننده برای انواع استفاده های عمومی و تخصصی می باشد.

 

تا جایی که به عنوان بهترین و بزرگترین برند در این صنعت، اغلب پروژه های بزرگ و اماکن عمومی جهان، شامل: هتل های شناخته شده ی جهان، بزرگترین مراکز خرید، صنایع بزرگ و باشگاه های ورزشی، محصولات این شرکت را انتخاب و این شرکت همراهی با آنان را در دنیا افتخار خود تلقی می نماید. شرکت خاریان پرشین تجارت افتخار نمایندگی KÄRCHER آلمان را در حوزه های: خانگی، هتل داری، رستوران، کیترینگ،بیمارستان,شهرداری و صنایع خودروسازی را دارد و تا کنون توانسته است در اغلب آنها خدمات خود را ارائه نماید. لذا باعث خوشبختی این شرکت است که پیشنهاد محصولات تولید شده ی شرکت KÄRCHER آلمان را با خدمات کامل فروش به مشتریان محترم ارائه دهد تا بتواند افتخار همراهی با شما عزیزان را همانند سایر مشتریان بزرگ خود در سطح کشور داشته باشد.

 

لوازم یدکی کارچر ( لوازم یدکی کارشر )  قطعات کرشر را از قطعه بانک بخواهید