پخش لوازم یدکی بوش

پخش لوازم یدکی بوش قطعه بانک می باشد.

بوش از اعتباری ۱۳۰ ساله سخن می گوید. شرکتی آلمانی که با کیفیت بالا و نوآوری هایش به نامی ماندگار تبدیل شده. آیا می دانستید طبق شرکت مسئولیت محدود روبرت بوش که با عنوان اختصاری «بوش» شناخته می شود یک شرکت چند ملیتی بر پایه الکترونیک و مهندسی است که در کشور آلمان قرار دارد. دفتر مرکزی لوازم خانگی بوش در شهر گرلینگن (Gerlingen) ایالت بادن-وورتمبرگ (Baden-Württemberg) واقع شده است. طبق آخرین آمار این شرکت بزرگترین تولیدکننده قطعات اتومبیل جهان نیز بشمار می رود. پایه های این شرکت در سال ۱۸۸۶ توسط روبرت بوش (Robert Bosch) بنا نهاده شد.

لوازم یدکی بوش

لوازم یدکی بوش

در قطعه بانک برخی از قطعات بوش موجود است .

 

سخن پایانی

بوش که در کشور ما بیشتر به خاطر لوازم خانگی شهرت دارد یک شرکت قابل اعتماد است که محصولاتی با کیفیت و در سطح استانداردهای جهانی تولید می کند. بیشتر محصولات آن به لحاظ کیفی نمره ی بالای ۷ از ۱۰ دارند. طبق گزارش ها، فضای کاری این شرکت نیز برای کارکنان آن بسیار سالم و پویا ارزیابی می شود.

در نهایت تاریخچه لوازم خانگی بوش بیش از ۱۳۰ سال قدمت دارد و هر ساله محصولات جدیدی به بازار عرضه می کند ترکیبی از کیفیت و تجربه، آن را به رقیبی سرسخت در بیشتر جنبه ها تبدیل کرده است. شاید کمتر کسی نام این علامت تجاری آلمانی را نشنیده باشد. آلمانی ها به تولید محصولات با کیفیت مشهور هستند.

برخی از قطعات و لوازم یدکی بوش

لوازم یدکی سشوار بوش

لوازم یدکی پلوپز بوش

لوازم یدکی سرخ کن بوش

لوازم یدکی اتوبخار بوش

لوازم یدکی جاروبرقی بوش

لوازم یدکی جاروشارژی بوش

لوازم یدکی ماکروویو بوش

لوازم یدکی آبمیوه گیری بوش

لوازم یدکی ماکروفر بوش

لوازم یدکی چای ساز بوش

پاکت جاروبرقی بوش

کیسه جاروبرقی بوش

باتری جاروشارژی بوش

باطری جاروشارژی بوش

لوازم یدکی مخلوط کن بوش

لوازم یدکی خردکن بوش

لوازم یدکی زودپز بوش

لوازم یدکی کتری برقی بوش

لوازم یدکی چای ساز بوش