۱۲ تا از جدیدترین های لوازم خانگی

 

بهترین وسایل برای سرگرمی آنهایی هستند که به شما اجازه می دهند به جای آماده سازی مهمانی، روی مهمانان خود تمرکز کنید.

این وسایل آشپزخانه می توانند استرس برنامه ریزی مهمانی را تا حد زیادی کاهش دهند. چه مطمئن باشید که خانه‌تان برای گردهمایی‌تان آماده است، چه در حال تمیز کردن بعد از آن هستید، کارشناسان Appliances Connection مفتخرند که برخی از بهترین لوازم خانگی را برای آماده‌سازی مهمانی در بازار امروز ارائه کنند.

یخچال کشویی

کشو اغذیه فروشی

یخچال با کشو اغذیه فروشی بیشترین فضا را برای نگهداری مواد غذایی آماده (مانند بشقاب های شیرینی پزی) در اختیار شما قرار می دهد. درهای فرانسوی به شما این امکان را می دهند که بیشترین استفاده را از آن فضا ببرید، در حالی که یک دستگاه آب سردکن خارجی به این معنی است که مهمانان شما در صورت تشنگی نیازی به آب لوله کشی ندارند.

ال‌جی یخچال‌های اغذیه‌فروشی زیادی می‌سازد و این یکی برای سرگرمی بسیار مفید است. کشو Full-Convert™ آن را می توان در پنج تنظیم دمای مختلف تنظیم کرد و به شما امکان می دهد هر چیزی از غذای منجمد گرفته تا شراب را ذخیره کنید. در همین حال، سیستم خنک کننده هوشمند آن از دریچه ها و سنسورهای دیجیتال برای تنظیم دقیق دما استفاده می کند، هر طور که شما آن را تنظیم کنید.

LRMDS3006S
LRMDS3006S
LRMDS3006S
LRMDS3006S
LRMDS3006S

قهوه ساز

کشو اغذیه فروشی

چه میهمانان شما نیاز به جمع آوری داشته باشند تا در پایان شب به خانه برسند، یا دوست دارید اسپرسو را به عنوان پاک کننده کام قبل از دسر سرو کنید، یک قهوه ساز خوب برای سرگرمی بسیار مفید است. مهم نیست که میهمانان شما چه ترجیحاتی برای قهوه دارند،

یک دستگاه قهوه ساز به شما این امکان را می دهد که در هر زمانی از روز دم نوش مورد علاقه آنها را سرو کنید.

این قهوه‌ساز میله یکی از پیشرفته‌ترین قهوه‌سازهای موجود در بازار است. عملکرد قابلمه قهوه و چای آن را به ویژه برای سرگرمی مفید می کند: این عملکرد تا هشت فنجان قهوه را به طور همزمان در یک قابلمه پخش می کند، به این معنی که شما لازم نیست نگران قرار دادن چندین فنجان در زیر دهانه باشید.

CM5310TR
CM5310TR
CM5310TR

خنک کننده نوشیدنی

کشو اغذیه فروشی

وجود یک خنک کننده نوشیدنی در خانه به شما این امکان را می دهد که شراب خود را در درجه حرارت و رطوبت عالی نگه دارید و در یک لحظه آماده سرو کنید. نیازی به نگرانی در مورد سرد شدن بیش از حد آن نیست! بسیاری از خنک کننده های شراب همچنین دارای درهای شیشه ای عایق هستند که به شما امکان می دهد مجموعه خود را بدون بیرون آوردن آن به نمایش بگذارید.

یکی از خنک کننده های نوشیدنی مورد علاقه ما این خنک کننده از سری Presrv Zephyr است. این می تواند تا ۴۵ بطری شراب را در خود جای دهد و با دو منطقه دمایی مختلف، می توانید شراب قرمز و سفید را در یک فضا ذخیره کنید بدون اینکه به هیچ کدام آسیبی وارد شود. کنترل‌های دیجیتال و سنسورهای دمای داخلی PreciseTemp™ با هم کار می‌کنند تا شرایط نگهداری بهینه را برای مجموعه نوشیدنی  شما ایجاد کنند.

PRW24C02BG
PRW24C02BG
PRW24C02BG
PRW24C02BG
PRW24C02BG
PRW24C02BG
PRW24C02BG

یخ ساز

کشو اغذیه فروشی

اگر قصد دارید در مهمانی های خود نوشیدنی های خنک زیادی سرو کنید، ممکن است بخواهید یک یخ ساز را در نظر بگیرید.

این وسایل به طور موثر مقادیر زیادی یخ را ایجاد و ذخیره می کنند و به شما این امکان را می دهند که به جای خرید یک کیسه یخ در فروشگاه مواد غذایی، روی قسمت های سرگرم کننده مهمانی خود تمرکز کنید.

برخی از بهترین یخ سازهای موجود در بازار توسط وایکینگ ساخته شده اند و این یکی از سری ۵ نیز از این قاعده مستثنی نیست. می تواند تا ۸۰ پوند ایجاد کند. یخ به سبک ناگت در ۲۴ ساعت، که حتی برای بزرگترین مهمانی نیز کافی است. سطل یخ فوق العاده بزرگ آن تا ۲۶ پوند را ذخیره می کند. از یخ، بنابراین دیگر مجبور نخواهید شد با نوشیدنی های گرم سروکار داشته باشید.

FPNI515
FPNI515
FPNI515
FPNI515
FPNI515
FPNI515
FPNI515
FPNI515
FPNI515

فر دو نفره

کشو اغذیه فروشی

پختن وعده های غذایی چند وعده ای برای مهمانان شما نیاز به برنامه ریزی دقیق و استفاده هوشمندانه از فضا دارد. یکی از مشکلات عمده مردم در این زمینه این است که آنها فقط یک فر دارند و غذاهایی که می پزند به دماهای متفاوت یا تنظیمات دیگر فر نیاز دارند. به دست آوردن محدوده فر دو نفره به شما این امکان را می دهد که به طور بالقوه زمان پخت خود را به نصف کاهش دهید،

زیرا می توانید همزمان با دو ظرف سرو کنید.

این فر دو نفره سامسونگ برای شلوغ ترین روزهای آشپزخانه شما عالی است. از آنجایی که اجاق های آن به صورت عمودی تراز شده اند، می تواند در ۳۰ اینچ استاندارد قرار بگیرد. برش، به طور بالقوه شما را از یک بازسازی طولانی نجات می دهد. هنوز هم ۶ مکعب دارد. فوت ظرفیت فر، آن را قادر می سازد حتی سخت ترین کارها را انجام دهد.

NX60T8751SS
NX60T8751SS
NX60T8751SS
NX60T8751SS
NX60T8751SS
NX60T8751SS
NX60T8751SS
NX60T8751SS
NX60T8751SS
NX60T8751SS
NX60T8751SS
NX60T8751SS
NX60T8751SS
NX60T8751SS
NX60T8751SS
NX60T8751SS

ماشین ظرفشویی

کشو اغذیه فروشی

وقتی میزبان مهمانی هستید ظروف اجتناب ناپذیر هستند، بنابراین داشتن ماشین ظرفشویی مناسب برای این کار بسیار مهم است. اگر زیاد سرگرم می‌شوید، به دنبال یک ماشین ظرفشویی با ظرفیت بالا باشید که به شما امکان می‌دهد تمام ظروف خود را در چرخه‌های کمتری تمیز کنید.

این ماشین ظرفشویی با کنترل جلوی ال جی می تواند ۱۵ مکان را در هر چرخه شستشو دهد و این کار را بیش از وظیفه تمیز کردن مهمانی می کند. در همین حال، سیستم EasyRack™ Plus با نه دوره شستشو ترکیب می شود تا به شما امکان می دهد ماشین ظرفشویی را برای شستشوی هر چیزی، از لیوان های شراب گرفته تا قابلمه ها و تابه ها، پیکربندی کنید.

LDFN4542S
LDFN4542S
LDFN4542S
LDFN4542S
LDFN4542S
LDFN4542S
LDFN4542S
LDFN4542S
LDFN4542S
LDFN4542S
LDFN4542S

مرکز نوشیدنی

کشو اغذیه فروشی

یک مرکز نوشیدنی می تواند واقعاً در یک مهمانی ضروری باشد. آنها قوطی ها و بطری های شما را بدون اشغال فضای با ارزش یخچال نگهداری می کنند و بسیاری از آنها درهای شیشه ای دارند که به شما امکان می دهد نوشیدنی های خود را بدون گرم کردن آنها به رخ بکشید.

NewAir این مرکز نوشیدنی را برای ما آورده است که هم فشرده و هم قدرتمند است. اگر چه عرض آن تنها ۲۴ اینچ است، اما تا ۷۰ قوطی و ۲۰ بطری شراب را در خود جای می دهد و مناطق دمایی دوگانه آن به شما امکان می دهد از فضای ذخیره سازی حداکثر استفاده را ببرید. نه تنها این، بلکه پیکربندی SplitShelf™ به شما امکان می‌دهد بطری‌ها و قوطی‌هایی با اندازه‌های متفاوت را در یک قفسه چیده و فضای ذخیره‌سازی عملکردی شما را دو برابر کند.

AWB400DB
AWB400DB
AWB400DB
AWB400DB
AWB400DB
AWB400DB
AWB400DB
AWB400DB
AWB400DB
AWB400DB
AWB400DB
AWB400DB

آبجو پخش کن

کشو اغذیه فروشی

اگر در مهمانی‌های شما نوشیدنی‌های زیادی سرو می‌شود، یک آبجو می‌تواند یکی از بهترین چیزهایی باشد که می‌توانید به آن‌ها اضافه کنید. اگر قصد دارید یک بار خانگی یا یک اتاق بازی بسازید، داشتن آن بسیار مفید است.

یکی از آبجوسازهای مورد علاقه ما این دستگاه از سامیت است. ویژگی ضربه دوگانه آن به شما امکان می دهد تا دو آبجو را به طور همزمان بنوشید یا حتی می توانید آن را به یخچالی با قفسه های شیشه ای محکم تبدیل کنید. به عنوان یک امتیاز، می توان آن را به صورت مستقل یا داخلی نصب کرد و امکانات طراحی را به حداکثر رساند.

SBC677BITWIN
SBC677BITWIN
SBC677BITWIN
SBC677BITWIN

فشرده ساز زباله

کشو اغذیه فروشی

در یک مهمانی، زباله ها به راحتی انباشته می شوند. یکی از بهترین راه ها برای جلوگیری از سفرهای زیاد به سطل زباله در فضای باز، داشتن یک دستگاه فشرده ساز زباله است. اینها معمولاً زیر پیشخوان آشپزخانه نصب می شوند و می توانند حجم زباله های شما را تا ۷۵ درصد کاهش دهند.

Whirlpool این فشرده ساز داخلی زباله را ارائه می دهد که برای میزبانی مهمانی ها عالی است. پدال بازکن آن مخصوصاً زمانی مفید خواهد بود که دستان شما پر باشد و ساختار فولادی ضد زنگ آن به راحتی با سایر لوازم شما هماهنگ می شود.

TU950QPXS

درج شومینه

کشو اغذیه فروشی

چه بخواهید یک زیبایی دنج در اتاق نشیمن خود ایجاد کنید و چه بخواهید مکان خود را در ماه های سردتر گرم و دلپذیر نگه دارید، درج شومینه می تواند قطعه ای قدرتمند در خانه شما باشد.

این درج شومینه از Signature Design توسط Ashley’s Entertainment Accessories Collection همه کاره و کاربردی است. عنصر گرمایش سرامیکی آن با شش تنظیم دما ارائه می شود، در حالی که اخگرهای روشن را می توان روی نارنجی، بنفش یا آبی تنظیم کرد. حتی دارای بلندگوهای بلوتوث یکپارچه است!

W10012
W10012

کولر گازی مینی اسپلیت

کشو اغذیه فروشی

وجود افراد زیادی در اتاق نشیمن یا ناهارخوری شما می تواند به سرعت گرم شود. اینجاست که کولرهای گازی وارد می‌شوند: آنها به خنک و خشک نگه داشتن هوا کمک می‌کنند و اجازه می‌دهند مهمانی بیشتر طول بکشد. کولرهای گازی مینی اسپلیت یک گزینه عالی برای خنک نگه داشتن خانه شما هستند: آنها بی صدا و بسیار کارآمد هستند، بدون افت انرژی.

اگر یک واحد AC مینی اسپلیت می خواهید که بتواند حتی یک اتاق بزرگ را خنک کند، ما این دستگاه را از Tosot توصیه می کنیم. به شما این امکان را می دهد که بخش داخلی را بر روی دیوارهای خود قرار دهید و آن را دور از راه و همه کاره نگه دارید. به عنوان یک امتیاز، عملکرد ۴۵ dBA آن مکالمه را در خانه شما خاموش نمی کند.

TW12HQ2C2DI
TW12HQ2C2DI
TW12HQ2C2DI
TW12HQ2C2DI
TW12HQ2C2DI

گودال آتش

کشو اغذیه فروشی

لازم نیست مهمانی در خانه بماند و نباید با غروب خورشید تمام شود. با یک گودال آتش، می توانید جمعیتی را برای انجام هر کاری از کباب کردن s’mores گرفته تا هوای تازه جمع کنید. گودال‌های آتش‌نشانی پروپان و گاز طبیعی به کنترل شعله‌های آتش و همچنین سطح ایمنی می‌افزایند .

این میز آتش گودال بزرگ از Outdoor GreatRoom یکی از موارد مورد علاقه ما است. رویه شیشه ای مشکی رنگ آن به دلیل انعکاس شعله ها خیره کننده به نظر می رسد، در حالی که کنترل کننده الکترونیکی امکان تنظیم دقیق ارتفاع شعله را فراهم می کند. در همین حال، پایه حصیری تقریباً در هر شرایط آب و هوایی مقاومت می کند.

MG1242BLSMK
MG1242BLSMK
MG1242BLSMK
MG1242BLSMK
MG1242BLSMK
MG1242BLSMK

پرسش های مرتبط

آیا لوازم خانگی پیشرفته ارزشش را دارند؟

اگر قصد دارید زیاد از وسایل آشپزخانه استفاده کنید، مطمئناً ارزش سرمایه گذاری روی کیفیت را دارد. مبلغ اضافی که شما خرج می کنید اغلب از نظر قابلیت اطمینان و ویژگی ها برای خود هزینه می کند.

هر چند وقت یکبار باید یخچالم را تعویض کنم؟

اکثر یخچال ها قبل از نیاز به تعویض حدود ۱۲ سال عمر می کنند. با تمیز نگه داشتن یخچال و نگهداری آن می توانید این مدت را افزایش دهید.

انواع قطعات لوازم خانگی را از قطعه بانک بخواهید.