۵ فواید آب سیب برای سلامتی بزرگسالان

۵ فواید آب سیب برای سلامتی بزرگسالان

با آب سیب خوشمزه، یک نوشیدنی کلاسیک که می‌توان آن را به‌طور مستقل یا به‌عنوان یک جزء خوش طعم از ترکیب‌های خلاقانه سرو کرد، از سلامت مشتریان خود محافظت کنید. آب سیب مملو از مواد مغذی و آنتی اکسیدان های ضروری است که می تواند به طرق مختلف از سلامتی حمایت کند. با پنج فایده آب سیب برای سلامتی بزرگسالان آشنا شوید.
ممکن است از سلامت قلب و عروق حمایت کند

آب سیب حاوی پلی فنول ها، آنتی اکسیدان های قوی است که با کاهش خطر بیماری قلبی مرتبط است. پلی فنول ها می توانند با کاهش التهاب و جلوگیری از استرس اکسیداتیو که به مشکلات قلبی عروقی کمک می کند به محافظت از قلب کمک کنند. علاوه بر این، سطوح بالای پتاسیم موجود در آب سیب می تواند به تنظیم فشار خون کمک کند و سلامت کلی قلب را ارتقا دهد.
ممکن است از عملکرد شناختی محافظت کند

تحقیقات جدید نشان می دهد که آب سیب ممکن است از قدرت شناخت محافظت کند، به ویژه برای بزرگسالان. استرس اکسیداتیو می تواند به طور مستقیم یا غیرمستقیم منجر به مرگ نورون ها شود. آنتی اکسیدان های پلی فنول موجود در آب سیب ممکن است رادیکال های آزاد را که باعث استرس اکسیداتیو می شوند خنثی کنند و از مغز در برابر زوال شناختی محافظت کنند.
فیبر و پکتین به هضم کمک می کند

یکی دیگر از مزایای سلامتی آب سیب برای بزرگسالان بهبود هضم به لطف فیبر و پکتین است. فیبر به مدفوع حجم می دهد و آن را نرم می کند و خطر یبوست را کاهش می دهد.

پکتین یک پری بیوتیک، نوعی فیبر است که باکتری های مفید روده را تغذیه می کند. باکتری های روده به هضم کمک می کنند و ممکن است از سلامت سیستم ایمنی، قلب و مغز حمایت کنند.
ویتامین C بافت را ترمیم می کند

یک وعده متوسط آب سیب خام حاوی ۲۳ میلی گرم ویتامین C است که حدود ۲۵ درصد از مقدار توصیه شده روزانه است. ویتامین C به تولید کلاژن، فراوان ترین پروتئین در بدن کمک می کند. کلاژن برای پوست سالم، ساختار دیواره رگ های خونی و بهبود زخم ضروری است.
آبرسانی خوشمزه را فراهم می کند

در نهایت، هیدراتاسیون کافی برای جلوگیری از عفونت ها، تنظیم دمای بدن، رساندن تغذیه به سلول ها و بسیاری دیگر از عملکردهای بدن ضروری است. آب سیب یک راه خوشمزه برای رفع نیازهای هیدراتاسیون شماست.

شیرینی طبیعی آب سیب آن را راهی جذاب برای افزایش مصرف آب می کند. علاوه بر این، پتاسیم و سدیم موجود در آب سیب، الکترولیت های طبیعی هستند که ممکن است پس از فعالیت بدنی سبک یا تعریق به آبرسانی مجدد کمک کنند.
آب سیب کامل برای حداکثر فواید

با آب سیب خوش طعم از سیب های کامل از سلامت مشتریان خود حمایت کنید. Juicernet آبمیوه گیری های تجاری را برای فروش حمل می کند که حداکثر استخراج و کیفیت استثنایی آب را تضمین می کند. لوازم حرفه ای که کارایی آشپزخانه شما را بهبود می بخشد  قطعات و لوازم یدکی آبمیوه گیری را از قطعه بانک بخواهید.