no-product

به نظر می‌رسد ما نمی‌توانیم آنچه شما به دنبال آن هستید را پیدا کنیم. شاید جستجو بتواند کمک کند.

جی پلاس مال Gplus

قطعات جی پلاس

قطعات جی پلاس / قطعه بانک

فروش قطعات لوازم خانگی در کل ایران توسط قطعه بانک

بسته بندی محصولات رایگان می باشد.  این دسته شامل موارد محدودی از قطعات لوازم خانگی می باشد که به دلایل مختلف در دسته بندی مجزا قرار نگرفته اند.

این قطعات شامل لوازم یدکی جاروبرقی بخارشوی ، ماکروفر، پلوپز ، سشوار ، سرخ کن ،  ساندویج ساز ، قطعات دریل شارژی ، لوازم یدکی پنکه ، لوازم یدکی بخارسرد ، لوازم یدکی هود و … می باشد.

قطعات دستگاه های دیگر شامل: لوازم یدکی دریل شارژی ، لوازم یدکی ساندویچ ساز ، لوازم یدکی پنکه ، لوازم یدکی بخور سرد ، لوازم یدکی هود و …

درباره جی پلاس

شرکت گلدیران چند سال است که نمایندگی لوازم خانگی ال جی را در ایران برعهده دارد که حال با وجود تحریم ها و با رضایت ال جی اقدام به تولید محصولاتی با نام برند جی پلاس کرده است . این برند از سال 1397 فعالیت خود را آغاز کرده است و برای تولید محصولات خود بدین روش عمل می کند که همانند دیگر برند های بزرگ برخی از قطعات مورد نظر محصولات را از شرکت های بزرگ تامین می کند اما خود محصول نهایی نیز در داخل ایران تولید می شود .

آیا جی پلاس همان ال جی است ؟

خیر ، خیلی از افرادی که قصد خرید محصولات جی پلاس را دارند این سوال که آیا جی پلاس همان ال جی است یا نه را می پرسند . در پاسخ به این سوال باید بیان کنیم که خیلی از افراد به اشتباه برند جی پلاس را همان برند ال جی در نظر میگیرند اما باید بیان کنیم که شرکت سازنده برند جی پلاس نمایندگی محصولات برند ال جی را در ایران برعهده داشته است ،

در طی چند سال اخیر که تحریم ها به وجود آمد اکثر برند های خراجی و محصولات آن ها از کشور خارج شدند ، از این رو شرکت گلدیران با تجاربی که به کمک برند ال جی و فروش محصولات ال جی در ایران به دست آورده بود تصمیم گرفت تا برند ایرانی جدیدی با نام جی پلاس تاسیس کند .