no-product

به نظر می‌رسد ما نمی‌توانیم آنچه شما به دنبال آن هستید را پیدا کنیم. شاید جستجو بتواند کمک کند.

ویرپول Whirlpool

لوازم یدکی ویرپول

لوازم یدکی ویرپول / قطعه بانک

فروش قطعات لوازم خانگی

فروش قطعات لوازم خانگی در کل ایران توسط قطعه بانک بخواهید.

بسته بندی محصولات رایگان می باشد.  این دسته شامل موارد محدودی از قطعات لوازم خانگی می باشد که به دلایل مختلف در دسته بندی مجزا قرار نگرفته اند.

این قطعات شامل لوازم یدکی ساندویج ساز ، قطعات دریل شارژی ، لوازم یدکی پنکه ، لوازم یدکی بخارسرد ، لوازم یدکی هود و … می باشد.

قطعات دستگاه های دیگر شامل: لوازم یدکی دریل شارژی ، لوازم یدکی ساندویچ ساز ، لوازم یدکی پنکه ، لوازم یدکی بخور سرد ، لوازم یدکی هود و …

لوازم یدکی لوازم خانگی را از فروشگاه اینترنتی قطعه بانک بخواهید.

شرکت ویرپول

یکی از بزرگ ترین تولید کنندگان لوازم خانگی در جهان است که سالیان زیادی است با تولید لوازم خانگی لوکس و عرضه آن به سراسر دنیا جایگاه ویژه ای در تولیدات لوازم خانگی دنیا داشته است. در رابطه با تاریخچه لوازم خانگی ویرپول جالب است بدانید که این برند فعالیت خود را از سال 2006 آغاز کرده است و در حال حاظر بیشتر از 70 کارخانه تولید لوازم خانگی در دنیا دارد که به صورت پیشرفته تولید لوازم خانگی ویرپول را انجام می دهند. ویرپول یک برند آمریکایی چند ملیتی است که برای اولین بار توسط لوئیز آپتون تاسیس شده است و به شهر جهانی دست یافته است.

شرکت ویرپول چه محصولاتی را تولید و به بازار عرضه می کند؟

شرکت ویرپول پس از فروش بی سابقه خود در لوازم خانگی برای کسب رضایت مشتریان و همچنین فروش بیشتر خود محصولات بسیار متنوعی را تولید و به بازار عرضه کرده است. تنوع محصولات برند ویرپول باعث شده است که هر فردی یا توجه به نوع نیاز و سلیقه خود از لوازم خانگی مارک ویرپول استفاده کند. انواع لوازم خانگی و لوازم آشپزخانه ویرپول عبارتند از:

  • یخچال
  • فریزر
  • لباسشویی
  • ظرفشویی
  • جاروبرقی
  • ماکروفر