Retraflex جاروبرقی چگونه کار می کند؟

فروشگاه اینترنتی لوازم یدکی خانگی

فروشگاه اینترنتی لوازم یدکی خانگی

 ۵ مزیت شلنگ جاروبرقی

Retraflex

همه ما یک خانه تمیز می خواهیم.

ترجیحاً تا حد امکان سریع و آسان. با سیستم جاروبرقی Retraflex، جاروبرقی بسیار آسان تر می شود. و این خوب است وقتی صحبت از کاری باشد که به سادگی به طور منظم برمی گردد. آیا قصد خرید خانه جدید را دارید یا قصد بازسازی دارید؟ این زمان ایده آلی برای خرید یک سیستم جاروبرقی مرکزی با شلنگ ذخیره شده در دیوار است.

با شلنگ جاروبرقی Retraflex می توانید خانه خود را به طور موثر، سریع و آسان تمیز کنید.

ما خوشحالیم که به شما بگوییم ۵ مزیت این سیستم مفید چیست.

۱٫ دیگر نیازی به چرخیدن نیست کسی که یک بار سیستم شیلنگ Retraflex را در خانه دارد، هرگز نمی خواهد به یک جاروبرقی جداگانه برگردد. یک مزیت بزرگ آن این است که چنگ زدن چیزی از گذشته است. حتی لازم نیست شیلنگ را جابجا کنید. به راحتی می توانید آن را از دیوار بیرون بیاورید و دوباره در آنجا قرار دهید. وقتی چندین طبقه در خانه دارید، بسیار خوب است. شیلنگی که در پشت یک شیر ظریف در دیوار پنهان شده است نیز بسیار سبک تر از جاروبرقی است. و مهمتر از همه، همیشه در دسترس است. آیا جاروبرقی را تمام کرده اید؟ سپس شلنگ به سادگی در دیوار ناپدید می شود. همچنین دیگر نیازی به فضای ذخیره سازی برای این کار ندارید.

۲٫ خانه بسیار تمیزتر آیا قبلاً می دانستید که خرید یک سیستم جاروبرقی مرکزی کیفیت هوای خانه شما را تا حد زیادی بهبود می بخشد؟ هر چیزی که می مکید فورا ناپدید می شود زیرا هوا به بیرون دمیده می شود. در نتیجه، گرد و غبار ریز هرگز به عقب باز نمی گردد، کاری که یک جاروبرقی جداگانه (معمولی) انجام می دهد. این برای کیفیت هوا خوب است و مزایای زیادی برای افراد مبتلا به آلرژی مانند تب یونجه یا حساسیت به کنه های گرد و غبار دارد. خاک استخراج شده به سطل جمع آوری مرکزی ختم می شود. علاوه بر این، موتور سیستم جاروبرقی مرکزی ۴ برابر قدرتمندتر از یک جاروبرقی معمولی است، بنابراین می توانید بهتر و سریعتر تمیز کنید.

نتیجه؟ هوای پاک در خانه شما

همواره می توانید قطعات انواع جاروبرقی را از قطعه بانک تهیه کنید

۳٫ جاروبرقی در جاهای مختلف خانه سیستم شیلنگ Retraflex را می توان در مکان های مختلف خانه نصب کرد. بسیار مفید است، زیرا به شما امکان دسترسی مستقیم به جاروبرقی در مکان های استراتژیک را می دهد. احتمالاً ایده ای برای تعدادی اتاق در خانه دارید. هر چیزی ممکن است. دیگر نیازی به جاروبرقی جداگانه ندارید.

۴٫ سرمایه گذاری پایدار و هوشمند خرید سیستم جاروبرقی مرکزی یک سرمایه گذاری خوب برای خانه شما است. البته به این دلیل که شما فوراً از تمام امکانات بهره مند می شوید، بلکه به این دلیل که به محض فروش به خانه ارزش افزوده می دهد. علاوه بر این، اگر به درستی نگهداری شود، سیستم یک عمر دوام خواهد داشت. این پایدار است! یک سیستم جاروبرقی مرکزی نیز به نگهداری کمی نیاز دارد. ظرف جمع آوری باید هر چند ماه یکبار تخلیه شود و پس از میانگین ۷ سال فیلترها تعویض شوند. لوکس مقرون به صرفه سیستم جاروبرقی مرکزی به عنوان لوکس ترین و موثرترین روش جاروبرقی در نظر گرفته می شود. این همه راحتی مطمئناً مانند یک تجمل به نظر می رسد. با این حال، سیستم شلنگ Retraflex بسیار مقرون به صرفه است. این سیستم قابل اعتماد نیاز به تعمیر و نگهداری کمی دارد و به راحتی در حین ساخت و ساز یا بازسازی خانه نصب می شود. Retraflex با دیگر سیستم های جاروبرقی مرکزی متفاوت است زیرا شیلنگ ها در دیوار قرار می گیرند. بنابراین دیگر نیازی به اتصال شیلنگ به یک کنتاکت گرد و غبار نیست. می توانید شلنگ را تا جایی که لازم است بیرون بکشید.

شیلنگ ها در طول های ۹، ۱۲ و ۱۵ متری موجود هستند. طول ایده آل در هر اتاق یا طبقه متفاوت است. بهترین کیفیت در سیستم های جاروبرقی مرکزی چه در یک خانه تراس دار یا یک مزرعه مجزا زندگی کنید، سیستم جاروبرقی مرکزی برای همه قابل دسترسی است. با سیستم شلنگ Retraflex شما همچنین بهترین کیفیت و سهولت استفاده را که یک سیستم جاروبرقی مرکزی می تواند ارائه دهد

هوم اپلیانس مرکز تعمیرات جاروبرقی در تهران